Praktiky firmy Partners Group

Autor: Michal Duchoň | 25.4.2012 o 11:43 | (upravené 29.1.2013 o 2:16) Karma článku: 10,85 | Prečítané:  42282x

Dnes dostal kamarát telefonát z Partners Group. Tak len aby ste vedeli (ak ste náhodou nevedeli:)), aké praktiky využívajú a prečo nikomu nedávajte kontakty na žiadnych svojich blízkych predtým, ako s tým budú sami súhlasiť. A na konci 2 vety o súvislostiach, ktoré si klamári ako Škvarenina neuvedomujú.

Klasické zahmlievanie a predstavenie sa pod inou firmou a "rád by som sa s Vami stretol,,," ...bla bla bla príležitosť na neviem čo, ale keď sa ich priamo spýtate, či ide o finančné poradenstvo, nasleduje rázne "NIE, my robíme finančné služby a rozbiehame neviem čo všetko... K**va!, jasné, že ide o finančné poradenstvo (ako ho poznáme a čo si pod ním predstavujeme), to je také ťažké povedať to rovno?

 

Dostalo ma tiež zahmlievanie názvu firmy, neviem aké a aké, ale pri vysvetľovaní cesty do firmy sa zmieni "no a tam uvidíte veľký nápis Partners Group..." :D

 

Vrchol bol, keď bez hanby tvrdí, že má odo mňa na toho kamaráta referenciu, hoci som ho v živote nevidel! Matne si spomínam, že pred 2 rokmi som dal kamarátke kontakty na "kamošov, čo by si chceli privyrobiť na nejakom projekte", kedy som im aj ja povedal, že "kamoška sa vám ozve, buď budete chcieť alebo nie" a ozve sa im hneď. ALE nie teraz po dvoch rokoch nejaký pán Škvarenina, ktorého som v živote nestretol sa bude tváriť, že má ODO MŇA nejakú referenciu a keď som mu volal naspäť, aby som mu vynadal, že čo si vymýšľa, mi tvrdí, že to má od tej mojej kamošky v nejakej databáze. Inak mám pocit, že on sám mi volal pred 2 týždňami a keď mi povedal, že má na mňa referenciu od mojej veľmi dobrej kamošky, najprv som chytil pekné nervy, že ako mohla dať referenciu na mňa, keď dobre vie, aké mám plány a že to by som v živote nerobil.

 

Takže toto robia, všetky čísla si uchovajú a nemajú hanby po 2 rokoch tvrdiť, že majú referenciu od vašich blízkych! Pán Škvarenina Vám isto rád povie svoju verziu na čísle 0910778557, aby ste mali aj jeho verziu a nerobili si názor len na základe mojej verzie. Ale ak vám niekedy niekto zavolá s tým, že som dal na vás referenciu, neverte tomu prosím, určite by som vám dal najprv vedieť.

 

A firmám, ktoré musia takto lákať ľudí, kedy sa hanbia povedať na rovinu, čo robia, ako sa volajú a ako sa dostali k vášmu kontaktu, ľutujem.

 

PS: Robíte si navzájom hanbu vo firme, lebo ak je medzi vami aj pár čestných, tak vďaka týmto Vašim praktikám utrpí aj Vaša povesť, ale je to Vaše rozhodnutie pracovať tam a hocikedy môžete odísť. Možno aj pán Škvarenina je len slušný človek, ktorému povedali, čo má robiť a na ktoré kontakty má zavolať, ale opäť, každý si je strojcom vlastného šťastia - no na KLAMANIE a POLOPRAVDY v mojom mene voči mojim priateľom som extra háklivý, tak si to uvedomte, že tu ide o ľudské vzťahy, aj keď pre vás sú to len kontakty vy hyeny.

 

zdroj obrázku: http://cdn0.hark.com/images/000/007/093/7093/original.0


Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Hlavné správy

INTERAKTÍVNY WEB 1989

Mrznúce prsty a obavy rodičov. Padajú komunisti

Denník SME spustil výnimočný interaktívny web 1989: Cesta k slobode.

Bývalý šéfredaktor Plus 7 dní naklonený Smeru mal byť Kočnerov človek

Správy z Threemy naznačujú aj to s kým si Kočner dohodol živé prenosy na TA3.


Už ste čítali?